Bandomoji svetainės versija. Atsiprašome už laikinus nepatogumus.

Panevėžio muzikos mokykla

Lengvosios muzikos festivalio – konkurso „Pavasario ritmu“ rezultatai

Balandžio 24 dieną, Rokiškio Rudolfo Lymano muzikos mokykloje, vyko VI respublikinis lengvosios muzikos festivalis – konkursas „Pavasario ritmu – 2024“, kurio siekis – skatinti mokinių kūrybinę iniciatyvą, domėtis lengvosios muzikos žanro atlikėjų muzikiniu palikimu.

Festivalyje – konkurse dalyvavo muzikos, meno mokyklų, neformaliojo ugdymo skyrių jaunieji atlikėjai – 7 vokalo solistai, 11 instrumento solistų, 7 vienos sudėties ansambliai ir 1 mišrios sudėties ansamblis.

Dalyviai turėjo atlikti 1 šiuolaikinį, populiariosios muzikos kūrinį. Vertinimo kriterijai: intonavimas, muzikalumas, atlikimo technika, ansambliškumas, akompanavimas, repertuaro sudėtingumas, interpretacija, artistiškumas.

Kiekvienai grupei buvo skiriamos tik 3 laureatų vietos. Profesioaliausiam, artistiškiausiam ir ryškiausiam pasirodymui – įteiktas Grand prix apdovanojimas.

Sveikiname mūsų mokyklos mokinius ir jų mokytojus!

I vietos laureatai:

• Irmantas Žeižys, akordeonas – mokytojas Saulius Palivonas