Chorai

Jaunių  ir Jaunučių chorai,  vadovė mokytoja metodininkė Sandra Baronienė

Moksleivių chorai - vieni seniausių kolektyvų mokykloje . Keitėsi jų pavadinimai ir vadovai – pirmuosius spaliukų, pionierių chorus jau senai pakeitė jaunučių ir jaunių chorai. Choruose dainuo ja moksleivės nuo 7 iki 16 metų amžiaus. Nuo 1995m. jaunių chorui, o nuo 1998m. ir jaunučių chorui vadovauja mokytoja Sandra Juzėnaitė, koncertmeisteris - Donaldas Bružas. Jaunių choras 1996 m. chorų perklausoje-konkurse pripažintas geriausiu apskrityje. Abu chorai aktyvia koncertine veikla puoselėja chorinio dainavimo tradicijas, rengia svarius chorinio meno koncertus mieste yra nuolatiniai bei aktyvūs įvairių projektų, festivalių, respublikinių dainų švenčių Vilniuje ir Klaipėdoje dalyviai, bei Panevėžio miesto gimtadienių koncertų dalyviai.Chorų repertuare įvairių stilių muzika. Originaliose koncertinėse programose skamba klasikinė, džiazo, lietuvių liaudies bei  šiuolaikinių lietuvių kompozitorių muzika. Kolektyvai žavi savo jaunatviškumu, splavingumu, kūrybingumu bei originalumu. Dainuojančios moksleivės yra smalsios, žavios, norinčios išbandyti save įvairiuose muzikos žanruose, mylinčios muziką ir mėgstančios muzikuoti.

Berniukų choras „Keturi vėjai", vadovė mokytoja ekspertė Giedrė Jatautytė

Choras įkurtas 2002 metais. Jam vadovauja mokytoja ekspertė Giedrė Jatautytė. Chore dainuoja ne tik dainavimo, bet ir kitų specialybių berniukai. Per savo gyvavimo laikotarpį „Keturi vėjai“ dainavo trijose Pasaulio lietuvių dainų šventėse. Choras yra dažnas respublikinio berniukų chorų festivalio-akcijos „Berniukai prieš smurtą ir narkomaniją“ dalyvis. 2010 m.choras tapo respublikinio šv.Cecilijos konkurso II vietos laureatu, o 2012m. šiame konkurse užėmė III vietą.

2011m. choro jaunuolių grupė dalyvavo tarptautiniame „Kuprė“ festivalyje (Bosnija ir Hercegovina).

2012 m. choras kartu su styginių instrumentų orkestru buvo išvykęs koncertuoti į miestą - partnerį Goes (Nyderlandai).  Tų pačių metų birželio 2d. choras dalyvavo inovatyviame chorų projekte SING-DAY OF SONG.

2013 m.choras kartu su styginių instrumentų orkestru dalyvavo tarptautiniame „Žiemos muzikos“  festivalyje Valmieroje (Latvija).

2013 m.vasarą choras kartu su styginių instrumentų orkestru dalyvavo tarptautinio Baltijos šalių muzikos mokyklų chorų ir styginių instrumentų orkestrų festivalio kūrybinėje stovykloje.

Choras „Keturi vėjai“ kasmet rengia kalėdinės muzikos projektą Muzikiniame teatre arba Dailės galerijoje, bendradarbiauja su miesto mokyklomis, dalyvauja miesto kultūriniuose renginiuose.

Pop choras, vadovė mokytoja ekspertė Irina Gustienė

Chorą 1995 m., įkūrė mokytoja metodininkė Vaiva Šateikaitė. Jo repertuare yra lietuvių bei užsienio kompozitorių kūriniai. Ilgametis bendradarbiavimas siejo kolektyvą  su kompozitoriumi Vytautu  Mikalausku. Kolektyvas atlieka ir populiarina minėto autoriaus dainas, sukurtas specialiai jam. Dainos redaguotos ir išleistos rinkinyje „Baladė apie muzikantą“ ( sudarė Vaiva Šateikaitė). Nuo 2006 m. chorui vadovauja mokytoja Irina Gustienė, solistus ruošia mokytoja Vaiva Šateikaitė, dainininkes stilingais rūbais puošia dailininkė – dizainerė Sigita Jakubonienė, ritmiškai judėti ir nuotaikingai šypsotis moko choreografės Rūta Birbalienė ir Diana Čiobanu. Choras koncertuoja mokyklos bei miesto renginiuose. 2003 m. dalyvavo festivalyje „Laumės juosta“, 2004 m. Respublikinėje moksleivių dainų šventėje,  LRT laidoje „Mažųjų žvaigždžių valanda“. 2007 m. paruošta mini programą „Tai laikas“, kurią sieja daina , modernus šokis  ir originalus dizainas. Ši programa pristatyta Belmonto pramogų centre Vilniuje.Choro dalyviai ne tik daug dainuoja, bet ir maloniai bei nuotaikingai leidžia laisvalaikį, kelionėse plečia akiratį.