Liaudies instrumentų orkestras

Tautinių instrumentų orkestras įkurtas 1986 metais, jam vadovauja mokytojai ekspertai Jolanta Virginija ir Vidas Klišiai.

Orkestrą sudaro kanklių, birbynių, skudučių grupės, lumzdeliai, skarbalai. Moksleiviai orkestre groja nuo 2 klasės, jo nepalieka ir absolventai jau baigę mokyklą, mėgstantys muzikuoti kolektyve.

Kolektyvas dalyvauja respublikinėse dainų šventėse, groja įvairiuose koncertuose mieste ir respublikoje, rengia bendrus projektus su miesto ir šalies mokyklomis.

2016-02-15   Šventinis koncertas Nepriklausomybės dienai paminėti Panevėžio muzikos mokykloje.

2016-02-16   Iškilmingas koncertas Nepriklausomybės dienai paminėti Šv. apaštalų Petro ir Povilo bažnyčioje. Koncertavo kanklininkių grupė.

2016-04-26   Lietuvos moksleivių dainų šventės „Tu mums viena“ ansamblių vakaro „Koks gražus tavo veidas, gimtine...“ repertuaro apžiūra Panevėžio muzikos mokykloje. Tautinių instrumentų orkestrui suteikta I kvalifikacinė kategorija.

2016-05-20   Koncertinė programa Panevėžio „Rožyno“ progimnazijos stadiono atidarymo šventėje. Dalyvavo kanklininkių grupė.

2016-05-21   Respublikinis vaikų ir jaunimo liaudies bei mišrių instrumentų ansamblių konkursas – festivalis „Tirlytis“ Panevėžio muzikos mokykloje. Dalyvavo kanklininkių grupė.

2016-05-27   Projektas „Susitikime penktadienį“. Savo koncertinę programą miesto bendruomenei orkestras atliko Laisvės aikštėje.

2016-07-09   Lietuvos moksleivių dainų šventės „Tu mums viena“ ansamblių vakaras „Koks gražus tavo veidas, gimtine...“ Vilniaus Kalnų parke.

2016-09-30   Koncertinė programa renginyje, skirtame Angelų sargų dienai paminėti Panevėžio muzikiniame teatre.