Bandomoji svetainės versija. Atsiprašome už laikinus nepatogumus.

Panevėžio muzikos mokykla

Festivalio aprašymas

2024 m. balandžio 16 d. Panevėžio muzikos mokykloje įvyko V respublikinis antrojo instrumento (fortepijono) festivalis „Muzikos garsai 2024“, kurio tikslas – stiprinti mokinių, grojančių antruoju muzikos instrumentu (fortepijonu) mokymosi motyvaciją ir suteikti galimybę jiems koncertuoti. Festivalyje dalyvavo 48 dalyviai:  Biržų Vlado Jakubėno, Panevėžio rajono muzikos mokyklų, Vytauto Mikalausko menų gimnazijos, bei gausus dalyvių skaičius iš Panevėžio muzikos mokyklos. Festivalį atidarė Panevėžio muzikos mokyklos jaunosios balerinos, mokytoja Lijana Girdžijauskienė.

Renginio organizatoriai Panevėžio muzikos mokyklos bendrojo fortepijono metodinė grupė, pirmininkė Audronė Sakalauskienė, renginio koordinatorė pavaduotoja ugdymui Daiva Kriščiūnienė. Renginį gražiu žodžiu sušildė vedančioji mokytoja Rimutė Stankuvienė.

Dėkojame visiems mokiniams ir jų mokytojams už nuostabią draugystę ir muziką festivalio metu!