Bandomoji svetainės versija. Atsiprašome už laikinus nepatogumus.

Panevėžio muzikos mokykla

Sveikiname GRAND PRIX laimėtoją !

Armandas  Sluoksnaitis ir jo mokytoja Solveiga  Varašinskaitė dalyvavo  IV tarptautiniame dailės ir muzikos festivalyje – konkurse „Laisvė – tai kūrybos pradas“. Jaunasis pianistas savo amžiaus kategorijoje iškovojo  GRAND  PRIX  diplomą ir kaip labiausiai nusipelnęs atlikėjas apdovanotas nominacija „Už drąsą ir artistiškumą “.

Rytų Lietuvos padangė nušvito išskirtinėmis spalvomis – laisvės ir vilties. Šis konkursas – tai unikali garsų ir spalvų fiesta. Muzikos ir dailės tandemas davė stulbinamą efektą. Unikalias programas, kurios intrigavo įdomiu deriniu, pristatė net  224  atlikėjai iš  37  Lietuvos meno, muzikos, dailės mokyklų, VDU licėjaus „ Sokratus“ ir Lenkijos atlikėjai, dailininkai.

Konkursas „Laisvė – tai kūrybos pradas“ –  atvira kūrybos erdvė, kurioje stengiamasi suderinti tradicijas ir ugdymo naujoves. Komisijos vertinimui buvo pateikti ne tik konkurso dalyvių pasirinkti lietuvių autorių kūriniai, bet ir muzikinių kūrinių vizualinė interpretacija. Jaunimo saviraiškos poreikius tenkinantis renginys suteikė galimybę lavinti kūrybinį mąstymą integruojant dailės ir muzikos dalykus.

Armandas Sluoksnaitis dalyvavo kaip solistas ir dailininkas. Pristatydamas instaliaciją „Vandenyno platybėse“ jis naudojo ir vaidybos elementus.

Mokytoja Solveiga Varašinskaitė atvira: Armandas iš tiesų atliko tikrą eksperimentą ir jo rezultatu didžiuojasi. Tai, kas neįprasta, gali būti labai patrauklu, originalu, stilinga. Vien instaliacijos pavadinimas sukelia puikias emocijas ir pateikia atlikėją kaip „laisvą muzikos vandenyno gyventoją“ , žiūrintį į pasaulį drąsiu žvilgsniu.

Sėkmė – tai buvimas sėkmingu laiku. Žinoma, reikia turėti sėkmės ir savo viduje. Bet svarbiausia, jog sėkmė būtų grįsta ilgu darbu, įdirbiu ir patirtimi.

Laimėtas GRAND  PRIX  diplomas yra puikus faktas jaunojo pianisto biografijoje.

Sveikiname Armandą ir jo mokytoją Solveigą!